Věčné Světlo – poznatek ze studia

//Věčné Světlo – poznatek ze studia

Moc zdravím Vás všechny,

ráda bych napsala pár řádek k Afirmačnímu vzývání Věčné Světlo.

První den, kdy jsem skripta vytiskla, jsem je pročítala a nabírala informace z nich s tím, že druhý den začnu se vzýváním a moc jsem se na to těšila.
Druhý den ale, jako bych se k tomu stále nemohla dostat, pořád bylo “něco důležitějšího”, ještě musím udělat to a to…. Jak jsem si to uvědomila, řekla jsem si: “Dost, sedni si a začni”. A tak jsem začala….
Nejprve doporučenou meditací, tu jsem znala a často ji ráda používala a i dosud používám k pročištění. A pak Vzývání. Na poprvé mi to šlo tak trochu kostrbatě. Ještě další dva dny jsem cítila odpor, který se snažil cokoliv mezi mě a provádění vzývání postavit, stále nějaké překážky, které mi chtěly vzít čas k Vzývání usednout. Nedala jsem se, věděla jsem, že je to snaha bránit mi v mé činnosti. Další dva dny už se ten odpor neukázal a já mnohem plněji a hlouběji prožila toto nádherné Vzývání. Po každém odstavci zastavím s snažím se ten nádherný v…… Věčného Světla plně prožít s procítit. Překrásné diamantové Světlo, tak mocně silné a zároveň tak nevyslovitelné jemné, že pronikne i do té nejmenší částečky mojí bytosti. Vše dokonale a neochvějně čistí a uvádí do původní dokonalosti. Udělala jsem toto Vzývání zatím pětkrát a pokaždé je krásnější a pokaždé lépe cítím ty překrásné frekvence, které mnou proudí.
Chci Ti, Zuzko, moc poděkovat, žes nám toto nádherné Vzývání a celá skripta předala. Moc děkuji, že nás vedeš, jsi stále při nás a dáváš nám tolik podpory s lásky. Děkuji za Tvoji nezdolnost. Děkuji Vám všem, že jsme tu spolu a pracujeme na našem společném poslání, každý svým způsobem. Moc se těším na shledání, s láskou Jitka K.

Odpověď: Děkuji Jitko za Tvá krásná slova, nejdůležitější je, že vnímáš ty krásné frekvence, to je účel tohoto Afirmačního vzývání… S láskou Z. 

2019-06-11T10:50:59+00:0011 Červen, 2019|
Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím