Věčné Světlo – poznatky

//Věčné Světlo – poznatky

Zdravím vás moji milí,

I já bych se s vámi chtěla podělit o své zkušenosti se vzýváním Věčného světla.  Nejprve musím napsat, že se jedná o zcela odlišnou zkušenost oproti ostatním vzýváním. Změnu cítím hlavně v tom, že i když toto vzývání zcela nekompromisně osvětluje všechny mně známé stíny a odkrývá i ty, které jsem neviděla, nebo nechtěla vidět, tak jeho provádění je pro mě vždy naprostým svátkem a radostí. Jeho frekvence je pro mě nesmírně blízká, plná lásky a pocitu dokonalého spojení s mým hvězdným domovem. Pocit, že večer přijdu z práce domů a budu vzývat Věčné světlo, mi pomáhá v průběhu dne mnohem lépe prohlédnout všechny „iluze“ tohoto světa, které se mě snaží ovlivnit a odvést od mé – naší cesty. A i když se odkrývají opravdu nepříjemné záležitosti, tak v průběhu dalšího vzývání se mé vnímání těchto záležitostí vždy „upraví“ tak, že buď pochopím, že se netýkají bezprostředně mě, ale např. mého okolí, nebo mé rodové linie, nebo že jejich osvětlením jsem vlastně „vykopala“ poklad, který jsem již dlouhou dobu hledala a s jehož pomocí se mohu jen osvobodit od dalších nánosů a iluzí. (V případě pokladu hojně používám Zákon odpuštění, to se mi opravdu hodně osvědčilo :-)). Na závěr bych ještě chtěla zdůraznit, že zcela jasně cítím, že záběr tohoto vzývání je opravdu ohromný a tím, že ho provádíme společně, skutečně měníme naše okolí, životy i náš svět. Zuzanko, děkujeme, děkujeme, děkujeme! Moc  vás všechny objímám, s láskou . Iveta H.

Odpověď: Krásně jsi to popsala Ivetko, ano, toto  afirmační vzývání je skutečně duchovním klenotem, briliantem, jenž svým jasným světlem, mimo svůj konejšivý svit,  i přímo odkrývá jakékoliv a všechny stíny, které nám brání k čistému spojení s vyššími úrovněmi sebe sama a tím i těch vysokých duchovních… To, že používáš u toho zákon odpuštění je úžasné, neboť tím rychleji (bráno z hlediska času v prostoru) dostáváme nabídky zpracovat zablokované energie (stíny), čímž můžeme přitahovat ještě více onoho Věčného Světla a dokonce se slunit v jeho konejšivých paprscích…Možná nyní lépe chápeme důležitost předchozích postupů MDN – MV překódování, kdy jsme ty nejhrubší energetické bloky (stíny) odmetly “technikami”, abychom se mohli doslova vrhnout na proměnu těch hlubších, a často méně znatelných, přesto bránících vzestupu našeho vědomí a tím i více “vědomému životu”…. S láskou Z. 

2019-06-18T16:01:41+00:0018 Červen, 2019|
Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím