VĚČNÉ SVĚTLO

//VĚČNÉ SVĚTLO

 

Každý z nás, kdo se vydal na osobní cestu transformace a rozšíření vědomí by si měl neustále připomínat  a ono VĚČNÉ SVĚTLO (tj. energii-vědomí)  Nejvyššího Zdroje, světlo spočívající v naší vlastní životní jiskře, světlo,  které je vždy schopno rozsvítit temnotu našeho podvědomí a chaotických myšlenek, onu temnotu, která je pravou příčinou lidského strachu. Jakmile se spojíme s tímto věčným světlem  uvnitř sebe sama, je snadné překonat strach z temnoty, neboť víme, že toto Světlo máme uvnitř sebe.

Ano, máme toto světlo uvnitř sebe, je to plamen lásky, moudrosti a síly energie-vědomí Nejvyššího Zdroje, jenž září ve tmě okolního nevědomí. A ať již to ta temnota chápe nebo ne, my to chápat můžete a můžeme tedy být v klidu, protože  o něm víme. A dokud jsme ochotni toto světlo zesilovat,  svobodně rozšiřovat skrze svoji jedinečnou tvůrčí sílu naší duše dále,  stáváme se něčím více. A procházíme-li procesem, v němž se stáváme něčím větším, nepotřebujeme mít strach z žádného omezení tzv. běžného života, ze zdánlivě nepřekonatelných životních lekcí, z onoho pozemského nedokonalého vnějšího zdání.

Omezení, jakkoliv nepřekonatelná či nezměnitelná mohou někdy vyhlížet, nejsou schopna zadržet člověka, který je ochoten vzít  ono  světlo, onu energii-vědomí Nejvyššího Zdroje, která září v jeho nitru,  a přes jakákoliv zdánlivá omezení jej rozmnožit , čímž se pak  nejen  on sám, ale i ti ostatní, ti, s nimiž denně absolvuje životní lekce, konfrontace, stávají  něčím větším. A něčím “více” se stává i celé vědomí planety, vesmíru, celé Existence…..Z.S.

(více informací v nových studijních skriptech WORKSHOPU DUCHOVNÍHO UČENÍ O JÁ JSEM „VĚČNÉ SVĚTLO“ od 5. června 2019 )

PS: Ti, kteří nemáte odvahu napsat své příspěvky, neboť si připadáte “nedokonalí” či vám schází vnitřní síla k prolomení oněch “bloků”, těm píšu tyto řádky “PS” (samozřejmě i pro ty ostatní :-), jako čtení ke kávě :-)). V poslední době dostávám od některých informace, že je pro ně složité si vůbec i napsat o studijní skripta, ty “bloky” síly nevědomí značně zesílily :-(… Zkuste si představit, jak velká síla šla proti vydání těchto studijních skript, jak velká síla asi jde proti každému příspěvku…. A pak se snažte naladit na své vnitřní světlo, vzpomenout si na JEHO (tudíž i vaší vlastní vnitřní  🙂) sílu… Žádná síla nevědomí není tak silná, aby toto SVĚTLO zastavila, jsou to jen “makety” strachu… A většina z vás, jak jsem vás osobně znala na seminářích (které se mimochodem opět chystám pořádat 🙂), ono SVĚTLO uvnitř hrudi měla velmi silné….. S láskou Z.S. 

2019-06-04T18:30:32+00:004 Červen, 2019|
Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím