Věčný růst

//Věčný růst

Nerovnováha v harmonii polarit energetického pole způsobuje, že toto pak začíná podléhat druhému zákonu termodynamiky, jenž poukazuje na to, že  když se nějaký systém stane uzavřeným, začne se hroutit a upadat. Znamená to, že když je cokoliv ve hmotném vesmíru odříznuto od proudu energie pocházející z vnitřních  duchovních sfér  Nejvyššího Zdroje, stává se to uzavřeným systémem. Jakmile k tomu dojde, struktury a formy stvořené ve hmotném vesmíru nejsou schopny se již dále překonávat a růst.

Začnou tedy podléhat stahující síle aspektu magnetické polarity, jež způsobí, že  všechno vstoupí do stahující spirály, spirály rozkladu, která nakonec vše navrátí do stavu, kde neexistují formy ani struktury. Jinými slovy: když stvoření již nenásledují vizi rozšiřování svého vědomí směrem k vyšším dimenzím Stvoření  a hnací sílu vedoucí k neustálému překonávání sebe sama, jednoduše se to začne stahovat a stahuje se to tak dlouho, než přitažlivá síla stahující energie způsobí zhroucení hmoty do černé díry, z níž nemůže nic uprchnout.

Klíčem k uchování udržitelného a vyváženého stvoření je vize a pravda věčně se rozšiřujícího vědomí. Tato vize (či plán, záměr…) způsobuje trvalý a vyvážený růst. Je to zákon proudění energie-vědomí Nejvyššího Zdroje, že výměnou za dar života jste povinni neustále růst  (rozvíjet své vědomí) a překonávat se. Život sám je růstem a překonáváním, takže když si zvolíte nerozvíjet své vědomí, volíte si zánik. Zákony proudění energie-vědomí Nejvyššího Zdroje vám tu možnost poskytují, avšak nevyhnutelným důsledkem je, že tímto rozhodnutím vstupujete do spirály rozkladu, vedoucí k zániku.

Pokud se rozhodnete zúčastnit života ve vědomí zániku, již rozpínavou a stahující sílu nevidíte jako pravé polarity doplňující a obohacující se navzájem. Nejste již schopni chápat, že rozpínavá síla  (aspekt elektrické polarity) musí být vždy nepatrně silnější (podrobnější informace viz seminář Merkaba) , aby se stvoření mohlo trvale rozvíjet a překonávat. Namísto toho obě síly vidíte jako protikladné… a překonávání sebe sama se začnete bát. Bojíte se, že když se změníte, když se překonáte, mohli byste ztratit to, co už máte…..

(ukázka z nově připravovaných studijních skript Duchovního učení o JÁ JSEM – STUDIJNÍ WORKSHOP “VDĚČNOST ŽIVOTU”….) Z.S.

2019-07-12T19:54:21+00:0012 Červenec, 2019|
Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím