Vícepatrový SNĚHULÁK

//Vícepatrový SNĚHULÁK

 

Žijeme v realitě, v níž  má každý člověk  svobodnou vůli. Je to ale také svět velice vzdálený od původní duchovní čistoty a záměru využít tvůrčí sílu pro dobro všech.  Proto je zde mnoho lidí, kteří klesli na velmi nízkou úroveň vědomí, kdy jsou naprosto sobečtí a zabývají se pouze a jen sami sebou. Nevyhnutelně tedy jsme zde obklopeni i lidmi, kteří se k nám chovají vám způsobem, jenž není v souladu s duchovními zákony (zákony proudění energie-vědomí Nejvyššího Zdroje).

Pokud se k nám někdo špatně chová, automaticky si vytváří energetické bloky (tzv. karmickou energii). Neexistuje žádná cesta, jak by takový člověk mohl utéci odpovědnosti za tuto karmickou energii, ačkoliv se mu nemusí vrátit v přítomném životě. Poměrně jasně o tom mluví věta: ,,Člověk sklidí, co zasel.”

Lidé tomu nerozumí,  tudíž se často stane, že pokud je někdo  vystaven špatnému chování druhých, podnikne také nějaké negativní kroky nebo upadne do negativních myšlenek a pocitů vztahujících se k té druhé osobě. Takže i on si v této situaci vytvořil karmickou energii.

Situace pak připomíná (bráno z energetického pohledu) valící se sněhovou kouli, či vícepatrového sněhuláka 🙂, když v situaci, kdy se někdo zpronevěří zákonům proudění energie-vědomí Nejvyššího Zdroje,  a vytvoří si tím pádem karmickou energii, je k vytvoření karmické energie  pokoušen i další a další účastník.  Což může,  mezi dvěma lidmi (samozřejmě i těmi dalšími),  umožnit vznik  dolů směřující energetické spirále (doslova tobogánu do sněhové rokle ) , což se může  zhoršovat po zbytek onoho života a dokonce ještě vícero životů.

Tuto situaci můžete vidět nejen mezi jednotlivci, ale také mezi skupinami lidí, rodinami, rasami či národy. Dnešní svět je neuvěřitelně zamotanou sítí karmických vztahů mezi lidmi. Síť je to velice komplexní a představuje pro vyvíjející se duše a jejich duchovní učitele nespočet příležitostí a výzev.

Pokud se chceme vymotat z téhle pavučiny karmických propletenců a osvobodit se, je potřeba nějakým způsobem prolomit onu negativní spirálu neustálého vytváření další a další vzájemné karmické energie, onoho vícepatrového sněhuláka 🙂 .  Z.S.

(více informací v nových studijních skriptech „WORKSHOP DUCHOVNÍHO UČENÍ O JÁ JSEM- VĚČNÉ SVĚTLO“, k dispozici od 5. června 2019)

 

2019-06-03T15:11:04+00:003 Červen, 2019|
Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím