Vztahy a jejich odraz v energetickém poli

//Vztahy a jejich odraz v energetickém poli

 

Skutečně duchovně zralý člověk nechce zvyšovat  žádným způsobem negativní energii, utrpení nebo způsobovat bolest.

Duchovní zralost je stav, u něhož je identifikováno „co nejčistější vědomí životní jiskry “ ,  a který uznává, že duchovní vzestup vědomí  je součástí děje, kdy je hlavní příčinou toho,  co se děje ve fyzické realitě, to, co je vytvářeno v realitě nejbližších vyšších dimenzí, neboť se ve fyzické realitě nic neprojeví bez předcházející duchovně-energetické příčiny.

Charakteristickým znakem duchovní zralosti je opravdové přijetí zodpovědnosti  za to,   kam člověk zaměřuje svou pozornost a  energii , čímž lze odraz vztahů (těch vnějších i vnitřních) pozorovat ve svém každodenním životě mnohem snadněji, a čímž každý z nás může vědoměji postupovat na své osobní cestě transformace a vzestupu vědomí, ovlivňujíc tak pozitivně vědomí planety, ale i celé galaxie, vesmíru….

Souhrn energie našich myšlenek a vyřčených slov provádí výběr postupu našeho vědomí směrem „dolů“ či „nahoru“, čímž jsou do našeho života přiváděny situace a osoby dle frekvencí námi vyjádřených myšlenek (naplněných pocity)  a slov.

To znamená, že volbu své reality vytváříme prostřednictvím nashromážděné energetické rezonance. Jedná se o průměr  jednotlivých myšlenek, emocí, jednání a chování, které se vyrovnávají s celkovou frekvenční rezonancí energie. Tato celková frekvenční rezonance je pak pro nás  rozhodujícím faktorem, který vytváří následně naší každodenní  realitu, což opětovně potvrzuje fakt,  že  disciplína a ovládání vnitřních myšlenek jsou nesmírně důležité, protože tyto myšlenky ovlivňují kumulativní energii (myšlenek, pocitů, činů) , tj. dle zákona shody frekvenční rezonance pak vytvářejí naší osobní realitu. Jako příklad si můžeme uvést, že např. během provádění afirmačních vzývání  vzýváte vysoké duchovní světlo, ale „tak nějak mělce :-(“, bez skutečného hlubokého procítění, anebo do toho vložíte ony negativní emoce, kvůli kterým vzývání provádíte, a pak se během dne necháte stáhnout do vibrace strachu, smutku, lítosti, atd., jež  skutečně hluboce procítíte /byť nechtěně/, a vaše realita je poté ovlivněna právě onou kumulativní energií, v níž převládá nízká vibrace….

(úryvek ze studijních skript VZTAHY A JEJICH ODRAZ V ENERGETICKÉM POLI VZESTUPUJÍCÍHO VĚDOMÍ SKRZE VNITŘNÍ POSTOJE A VNĚJŠÍ VLIVY)

2020-06-09T18:35:03+00:009 Červen, 2020|
Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím