Vztahy na osobní cestě vzestupu vědomí

//Vztahy na osobní cestě vzestupu vědomí

 

Na celý život člověka lze nahlížet jako na stezku vedoucí k stále vyššímu vědomí. Pokud se nám povede přijmout tuto skutečnost, uvědomíme si, že cokoliv zažíváme, představuje  příležitost růstu našeho vědomí, kdy každá situace, a zejména naše reakce na ní, nám nabízí buď snížení či rozšíření vědomí.

Každá situace zahrnuje tedy dva aspekty. Dává vám příležitost vyrovnat karmickou energii, a osvobodit se tím od energetických bloků vzniklých chybně kvalifikovanou energií. Druhý aspekt spočívá v tom, že nám každá  situace poskytuje možnost hlouběji zjistit něco o sobě samotném, o našich případných energetických blokádách na úrovni psychiky, těch, které brání  k většímu nadhledu nad danou situací, brání nám k skutečné transformaci a vzestupu vědomí.

Pokud toto promítneme například na záležitosti partnerství, je možné vzhlížet na partnerský vztah (zejména manželství, ale dnes i partnerství, neboť svatby již nejsou tolik v „módě“ 🙂 , můžeme na toto partnerství  pohlížet jako na příležitost dorovnat  námi vytvořenou (či naší rodovou linií vytvořenou) karmickou energii. Toto poznání nám umožňuje snadněji k odstranění vlastních psychologické blokád, které nám brání k rozšíření vědomí do vyšších rovin Existence všeho Co Je…

Pokud se tedy nacházíme  na skutečné cestě rozšíření vědomí, poznáváme, že partnerství neslouží pouze k zajištění pohodlí či potěšení.

Většina z nás  si svého partnera vybírá již před vtělením, přičemž  obvykle duše svou volbu zakládají na tom, který partner jim poskytne  nejen tu největší příležitost k dorovnání karmické energie,  ale zejména spolužití s ním jim umožní hlubší poznání  zákoutí  jejich psychiky,  jejich proměnu ve světlo poznání a transformaci směrem k rozšíření vědomí.. Vnější přitažlivost partnera pouze odráží hlubší vědění duše, že si s ním opravdu hodláme dorovnat karmickou energii, a že se skutečně chceme naučit lekcím, které naše duše ke svému uzdravení, scelení a prozáření potřebuje.

S tímto pohledem jistě lépe chápete, že to poslední, co byste chtěli udělat, je ukončení partnerství (i manželství) před naplněním duchovního účelu, k němuž bylo uzavřeno, tedy dokud nevyrovnáte karmickou energii  se svým partnerem, a též dokud se nenaučíte všechny lekce na psychologické úrovni, které se od něj/ní naučit můžete.  Pokud totiž toto partnerství  předčasně ukončíte, tyto problémy prostě přejdou s vámi do dalšího vztahu. V podstatě si tak mnozí namísto vyřešení spíše vytvoří další energetické karmické bloky a posílí své problémy na psychologické rovině.

(úryvek z nově připravovaných studijních skript Vztahy na cestě vzestupu vědomí 2. část)

2019-10-30T19:34:48+00:0030 Říjen, 2019|
Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím