Zářit světlo do světa

//Zářit světlo do světa

Moc Vás všechny zdravím, chtěla bych moc poděkovat za krásné příspěvky na Blogu, právě mne velmi oslovil článek od Viy a také Zuzčina odpověď k němu.

Přečetla jsem ten příspěvek chvíli poté, co jsem v afirmačním vzývání Přijetí četla mimo jiné též odstavec o tom, jak jeden spravedlivý může zachránit celé město. Tak krásně to do sebe zapadlo….

A pak Zuzčiná odpověď …

Sama za sebe můžu říct, že nemám právě snadný život, ale ať už jsou podmínky mého života jakékoliv, vím, proč tu jsem. A také to cítím. Kdo je mi na blízku, když potřebuji oporu, objetí nebo třeba sdílet radost? Kdo je tu pro mne neustále a vždy s otevřenou náručí? Nikdy mne nezradí, nikdy mne neopustí, vždy je při mne…. Moje milovaná Boží Přítomnost. Jen spojení s ní mi umožňuje vyzařovat Světlo do tohoto světa. Kdybych to nedělala, byl by můj život možná mnohem lehčí, ale úplně prázdný.

Už to někdo nedávno psal, máme tu ohromnou výsadu přivádět do tohoto světa ty nejvyšší frekvence v nejčistší podobě, máme možnost, působit zde láskou a svými jedinečnými schopnostmi a vlastnostmi. V tomto čase, kdy je to tak důležité, máme tu moc to dokázat. Proto tu jsme, všichni dohromady, naše síly se společně násobí.

A když Zuzka píše, jak dlouho už třeba mnozí z nás pracují, nedalo mi to a našla jsem několik let stará skripta, kde je poselství, které mám na paměti dodnes:

Vězte, že nejste požehnáni jen Vy sami, ale jste požehnáním pro veškerý život….

Vězte, že nejste jen milování, ale jste Láska samotná…

Vězte, že nejste jen prozářeni božským Světlem, vy jste Světlo.

S láskou a úctou k Vám všem, Linden

2020-01-19T20:09:31+00:0019 Leden, 2020|
Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím