Zlatý svit

//Zlatý svit

Zdravím vás milovaní. Tyto poslední dny byly opravdu “husté”. Cítila jsem tlak, který na mě byl vyvíjen skrze jednu konkrétní 3D záležitost, abych propadla strachu a obavám a uvěřila v jejich opravdovost. Ale každý problém má své řešení, že :-)  Vzhledem k tomu, že na našem blogu je poslední 2 týdny prázdno, zřejmě jste na tom podobně. Děkuji Linden za krásný článek Kvítek, který působil jako pohlazení. Dnes ráno po probuzení jsem zahlédla modré nebe a vrchoky stromů byly ozářené sluncem. Všimli jste si také, že brzy ráno a k večeru, když je slunce nízko na obzoru, vše zahalí  zlatým svitem, kdežto přes den je to jasné čiré světlo. Došla jsem k východnímu oknu a dívala se na tu krásu. Zlaté sluneční světlo zářilo skrze stromy a keře, jejichž jarní zelené listy byly ještě plné kapek deště a leskly se. Toto zlaté světlo mě obejmulo do své náruče. Bylo to jako ranní svítání nového zlatého věku. Možná, že opravdu bylo :-)  Jsem moc ráda, že jste tu se mnou. S láskou Via.

Tento článek  je  sdílením zkušeností samotného autora  konkrétního příspěvku.  Skutečnosti zde uváděné nejsou názory  majitelky tohoto webu.

2020-05-25T18:31:02+00:0013 Květen, 2020|
Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím