Znovu objevené součásti duše

//Znovu objevené součásti duše

 

Člověk, jenž se rozhodl růst  skrze praktikování  energie Reiki, by s ní měl  pravidelně navazovat  kontakt. Toto spojení s energií Reiki dává  člověku k dispozici množství a kvalitu energie nutnou pro cestu růstu jeho vědomí, projasňování duševní energie i stabilitu fyzického těla.  Jak, kde,   a v jakém rozsahu, to určuje příjemce, neboť energie Reiki nemůže v člověku  vyvolávat účinek protikladný k přání, která cítí hluboko v duši.

Čím více se člověk zabývá svými nedostatky, a přitom si přeje z nich vyrůst, tím více toho v něm bude pravidelný kontakt s  energií  Reiki uvádět do pohybu. Všechny „nové“ emoce, stavy vědomí i fyzické příznaky, které se objeví   při navázání činnosti s energií Reiki, ale i  při znovu navázání činnosti   s  energií Reiki,  k němu patřily  už před tímto momentem,  ale nebyly zjevné např. díky jejich potlačování, projekci nereálné skutečnosti (tzv. žití ve vytvořené mentální šabloně zdánlivého „štěstí“,  atd…) nebo díky jejich odštěpení od  komplexní duševní energie člověka.

Kontakt s energií Reiki nemůže tedy vyvolat nové energie, nýbrž způsobit uvědomění si těch, které již latentně existují. Potom záleží na každém jednotlivci, jak bude dále zacházet se znovu-objevenými  součástmi energie své duše, a to jak s vyššími částmi vědomí, tak i s těmi nižšími, které díky přísunu energie REIKI vyplouvají doslova „na povrch“.

(úryvek z workshopu nových studijních skript…. )

2020-08-21T15:17:09+00:0021 Srpen, 2020|
Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím